Wijktuin geselecteerd voor Kern met Pit 2015

Het initiatief voor de ontwikkeling van wijktuin De Alphense Wetering is geselecteerd als project voor Kern met Pit 2015.
Kern met Pit is een initiatief van de Koninklijke Heide Maatschappij. Kern met Pit is een jaarlijkse wedstrijd georganiseerd door Koninklijke Nederlandsche Heidemaatschappij (KNHM). Via de wedstrijd Kern met Pit dagen we bewonersgroepen uit om hun idee voor de leefomgeving binnen een jaar te realiseren.
De beste ideeën mogen deelnemen aan de wedstrijd, onze wijktuin is geselecteerd als een van de 10 projecten binnen de provincie Zuid Holland. Deze selectie opent deuren voor ons: gedurende het uitvoeringsjaar staat KNHM voor ons klaar met tips en met contacten uit het grote netwerk van KNHM.
Het project met de beste resultaten worden in 2016 geselecteerd. De winnaar van Zuid Holland strijdt dan met de winnaars van de andere provincies om de hoofdprijs.

Wijktuin geselecteerd voor Kern met Pit 2015

Het initiatief voor de ontwikkeling van wijktuin De Alphense Wetering is geselecteerd als project voor Kern met Pit 2015.
Kern met Pit is een initiatief van de Koninklijke Heide Maatschappij. Kern met Pit is een jaarlijkse wedstrijd georganiseerd door Koninklijke Nederlandsche Heidemaatschappij (KNHM). Via de wedstrijd Kern met Pit dagen we bewonersgroepen uit om hun idee voor de leefomgeving binnen een jaar te realiseren.
De beste ideeën mogen deelnemen aan de wedstrijd, onze wijktuin is geselecteerd als een van de 10 projecten binnen de provincie Zuid Holland. Deze selectie opent deuren voor ons: gedurende het uitvoeringsjaar staat KNHM voor ons klaar met tips en met contacten uit het grote netwerk van KNHM.
Het project met de beste resultaten worden in 2016 geselecteerd. De winnaar van Zuid Holland strijdt dan met de winnaars van de andere provincies om de hoofdprijs.